All for Joomla All for Webmasters

Промоции Eurolux

HBE_TC4_FV_W_2
HBE_TC4_FV_W_3

HBE TC4 FV W

EUROLUX
Модели:

HBE TC4 FV W Бело стакло 317.00 euro


Техничка документација:

 

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Стаклокерамичка плотна
 • Фронтален аспект
 • One Touch Сензорско управување
 • Индивидуално програмирање на секоја зона
 • Брзи грејни зони - 4
 • Степени на моќност - 9
 • Quick Heating - функција брзо загревање
 • Child Lock заштита за деца
 • функција исклучување за безопасност
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Димензија: - 590x520 мм
 • Гаранција - 36 месеци

 

Поддршка и контакт

Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 2 609 0 278

Мобилен: +389 70 38 69 99

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електропромет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на двата италијански производители Faber -аспиратори за кујни, Nardi апарати за вградување, Eurolux бренд на Faber i Nardi и Lino (економичена линија на апарати) им нуди на свотие потрошувачи производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електропромет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.