All for Joomla All for Webmasters

Контакти

Адреса: Шишка бб, 1430 Кавадарци, Македонија
Телефон: +389 43 412 551
Мобилен: +389 70 386 999
Факс: +389 43 412 552
Е-маил:  office@elektropromet.com.mk

Адреса: Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389 2 609 0 278
Мобилен: +389 70 38 69 99
Е-маил:  office@elektropromet.com.mk

Оставете порака

Поддршка и контакт

Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 2 609 0 278

Мобилен: +389 70 38 69 99

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електропромет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на двата италијански производители Faber -аспиратори за кујни, Nardi апарати за вградување, Eurolux бренд на Faber i Nardi и Lino (економичена линија на апарати) им нуди на свотие потрошувачи производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електропромет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.