All for Joomla All for Webmasters

Машини за миење садови

Results 1 - 7 of 7

Машини за садови - вградување 60см - 12 комплети

EUROLUX

DW12VE-A++AA-6

379,00 €
EUROLUX

DW12VE-A++AA-9

425,00 €
EUROLUX

DW12VE-A+AA-4

329,00 €
339,00 €
EUROLUX

DW12VE-A+AA-5

379,00 €
LINO

DW12VL-A+АA-4

291,00 €
299,00 €
Teka

DW8 40 FI

330,00 €
Teka

DW8 55 FI

358,00 €

Поддршка и контакт

Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 2 609 0 278

Мобилен: +389 70 38 69 99

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електро-Промет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на Германскиот бренд ТЕКА -аспиратори за кујни, апарати за вградување, садопери, чешми и италијанскиот бренд NARDO (економичена линија на апарати) Воедно е увозник на полски бранд NOWY STYL за канцелариска опрема. На своите потрошувачи им нуди производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електро-Промет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.