Аспиратори

Results 1 - 7 of 7

Островни аспиратори

DAVOLINE

ADRIA

29.990 ден
TEKA

CC 485 ISLA

69.990 ден
FABER - 770 m3/h

CUBIA ISOLA X ACTIVE EG10

57.990 ден
TEKA

DG3 985 ISLA

59.990 ден
TEKA

DPL 1185 ISLA

79.990 ден

ROVIGO PLUS

38.990 ден
38.990 ден
DAVOLINE

ROVIGO PLUS BK

38.990 ден

Поддршка и контакт

Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 2 609 0 278

Мобилен: +389 70 38 69 99

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електро-Промет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на Германскиот бренд ТЕКА -аспиратори за кујни, апарати за вградување, садопери, чешми и италијанскиот бренд NARDO (економичена линија на апарати) Воедно е увозник на полски бранд NOWY STYL за канцелариска опрема. На своите потрошувачи им нуди производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електро-Промет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.