All for Joomla All for Webmasters
PVL_TC5_V_2
PVL_TC5_V_3

PVL TC5 V

LINO
Модели:

PVL TC5 V Црно стакло 243.00 euro


Техничка документација:

 

  • Стаклокерамичка плоча
  • Сензорско управлување
  • Брзи грeјни зони - 5
  • 1 раширена тројна зона
  • Функција исклучување за безбедност
  • Child Lock заштита за деца
  • Функција брзо загревање
  • Индикатор за преостаната топлина
  • Димензии: - 590x520 мм
  • Гаранциjа 36 месеца

Поддршка и контакт

Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 2 609 0 278

Мобилен: +389 70 38 69 99

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електропромет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на двата италијански производители Faber -аспиратори за кујни, Nardi апарати за вградување, Eurolux бренд на Faber i Nardi и Lino (економичена линија на апарати) им нуди на свотие потрошувачи производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електропромет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.