All for Joomla All for Webmasters
HBE_TC4_SX_2
HBE_TC4_SX_3

HBE TC4 SX

EUROLUX
Модели:

  HBE TC4 SX Црно стакло 240.00 euro


Техничка документација:
 • OСНОВНИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Стаклокерамичка плоча
 • Заштитна иноксна рамка
 • One Touch сензорско управување
 • Индивидуално програмирање на секоја зона
 • Quick Heating - Функција брзо загревање
 • Брзи грeјни зони - 4
 • 9 степени на мокност
 • Child Lock заштита за деца
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Димензии: - 620х540 мм
 • Гаранциjа 36 месеца

Поддршка и контакт

Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 2 609 0 278

Мобилен: +389 70 38 69 99

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електропромет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на двата италијански производители Faber -аспиратори за кујни, Nardi апарати за вградување, Eurolux бренд на Faber i Nardi и Lino (економичена линија на апарати) им нуди на свотие потрошувачи производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електропромет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.