All for Joomla All for Webmasters

Промоции Eurolux

FVSR_9MACCT2_A_2
FVSR_9MACCT2_A_3
FVSR_9MACCT2_A_4
FVSR_9MACCT2_A_5

FVSR 9MACCT2 A

EUROLUX
Модели:

FVSR 9MACCT2 A 399.00 euro


Техничка документација:
 • На лагер од - 1 год.
 • ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ
 • Мултифункционална фурна
 • 9 функции
 • Енергетска класа А
 • Аналоген автоматски програматор
 • Исклучувачки тајмер
 • Рачно управување
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Употреблив волумен - 57 л.
 • Длабока и стандардна тавичка +1 решетка
 • Димензии - 60 cm
 • Гаранциja - 60 месеца
 • .
 • ПРЕДНОСТИ
 • Двоjно застаклена ладна врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Отстранлива внатрешно стакло за лесно чистење
 • Двозонски систем за ладење
 • Easy to Clean - Лесен за чистење емајл
 • Телескопски водилки
 • Водилки со крајни стопери
 • Каталитичка плоча
 • .
 • ДОДАТНИ ЕЛЕМЕНТИ
 • Самочистечки 2 панела (лев и десен) - 25 euro
 • Самочистечки 1 панел (заден) - 15 euro
 • Тавa – 2,3 cm - 10 euro
 • Длабока тава – 5 cm - 12 euro
 • Решетка - 8 euro

Поддршка и контакт

Бул. Шишка бб, 1430 Кавадарци, Македонија

Телефон: +389 43 412 551

Мобилен: +389 70 386 999

Факс:       +389 43 400 135

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електропромет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на двата италијански производители Faber -аспиратори за кујни, Nardi апарати за вградување, Eurolux бренд на Faber i Nardi и Lino (економичена линија на апарати) им нуди на свотие потрошувачи производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електропромет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.