All for Joomla All for Webmasters

Промоции Eurolux

FVS_7EPBT1_GN_2
FVS_7EPBT1_GN_3
FVS_7EPBT1_GN_4
FVS_7EPBT1_GN_5

FVS 7EPBT1 GN

EUROLUX
Модели:

  FVS 7EPBT1 GN Црно стакло 340.00 euro


Техничка документација:
 • ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ
 • Мултифункционална фурна
 • 7 функции
 • Сензорски електронски програматор
 • Електронски тајмер
 • Втиснувачки копчиња Push buttons
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Осветлување на рерната
 • Енергетска класа А
 • Употреблив волумен - 57 л.
 • 1 длабока тавичка + 1 решетка
 • Црно, бело стакло
 • Димензии - 60 cm
 • .
 • ПРЕДНОСТИ
 • COOL Touch Door - Двойно остъклена студена врата
 • Врата со отстранливо внатрешно стакло за лесно чистење
 • INTENSIVE AIRing System - Двозонски систем за ладење
 • Телескопски водилки / 1 ниво
 • Водилки со крајни стопери
 • Easy to Clean - Лесен за чистење емајл
 • .
 • ДОДАТНИ ЕЛЕМЕНТИ
 • Самочистечки 2 панела (лев и десен) - 25 euro
 • Самочистечки 1 панел (заден) - 15 euro
 • Тавa – 2,3 cm - 10 euro
 • Длабока тава – 5 cm - 12 euro
 • Решетка - 8 euro

Поддршка и контакт

Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 2 609 0 278

Мобилен: +389 70 38 69 99

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електропромет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на двата италијански производители Faber -аспиратори за кујни, Nardi апарати за вградување, Eurolux бренд на Faber i Nardi и Lino (економичена линија на апарати) им нуди на свотие потрошувачи производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електропромет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.