All for Joomla All for Webmasters
PVS_30_B_X_2
PVS_30_B_X_3

PVS 30 BX

EUROLUX
Модели:

PVS 30 BX Инокс 265.00 euro


Техничка документација:
  • Скара со вулканска лава
  • Иноксно корито
  • Рачно управување
  • Степени на моќност - 6
  • Индикатор за вклучена плоча
  • Димензии: - 300x500 мм
  • Вклучени вулкански камења
  • Гаранциjа 36 месеца

Поддршка и контакт

Бул. Шишка бб, 1430 Кавадарци, Македонија

Телефон: +389 43 412 551

Мобилен: +389 70 386 999

Факс:       +389 43 400 135

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електропромет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на двата италијански производители Faber -аспиратори за кујни, Nardi апарати за вградување, Eurolux бренд на Faber i Nardi и Lino (економичена линија на апарати) им нуди на свотие потрошувачи производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електропромет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.