FVS_5EM_GW_2
FVS_5EM_GW_3
FVS_5EM_GW_4

FVS 5EM GW

EUROLUX
Модели:

  FVS 5EM GW Бело стакло 335.00 euro


Техничка документација:

 • ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ
 • Мултифункционална фурна
 • 5 функции
 • Сензорски електронски програматор
 • Електронски тајмер
 • Рачно управување
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Осветлување на рерната
 • Енергетска класа А
 • Употреблив волумен - 57 л.
 • 1 длабока тавичка + 1 решетка
 • Црно, бело стакло
 • Димензии - 60 cm
 • .
 • ПРЕДНОСТИ
 • COOL Touch Door - Двойно остъклена студена врата
 • Врата со отстранливо внатрешно стакло за лесно чистење
 • INTENSIVE AIRing System - Двозонски систем за ладење
 • Водилки со крајни стопери
 • Easy to Clean - Лесен за чистење емајл
 • .
 • ДОДАТНИ ЕЛЕМЕНТИ
 • Самочистечки 2 панела (лев и десен) - 25 euro
 • Самочистечки 1 панел (заден) - 15 euro
 • Тавa – 2,3 cm - 10 euro
 • Длабока тава – 5 cm - 12 euro
 • Решетка - 8 euro

Поддршка и контакт

Емил Зола бр.4 локал 2, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 2 609 0 278

Мобилен: +389 70 38 69 99

office@elektropromet.com.mk

Кои сме ние?

Електро-Промет е ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на Германскиот бренд ТЕКА -аспиратори за кујни, апарати за вградување, садопери, чешми и италијанскиот бренд NARDO (економичена линија на апарати) Воедно е увозник на полски бранд NOWY STYL за канцелариска опрема. На своите потрошувачи им нуди производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови. Електро-Промет е компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.